, , , , , , , , , , , , , , , ,

La Riché Hair Cosmetics.

Trochę spóźniony ale dobrze, że w końcu się pojawił. 
La Riché Hair Cosmetics, są ogólnodostępne w salonach fryzjerskich, jednakże w mniejszych miejscowościach można je nabyć jedynie drogą internetową. 
Moje włosy są niestety uprzednio rozjaśniane ale dzięki temu kolor dłużej się trzyma. Aktualnie mieszam dwa tonery (choć według instrukcji nie wolno tak robić) Lagoon i Turquoise. Efekt moim zdaniem jest dość zadowalający, jedynym minusem jednak jest wiadomość, że trzeba wszystko odnawiać po ok. 20 dniach. 
Sposób nakładania jest również bardzo łatwy, wystarczy na uprzednio umyte i lekko wytarte włosy nałożyć odpowiednią warstwę na miejsce, które chcemy poddać pigmentacji. Według instrukcji z opakowania należy tak długo wcierać toner aż zacznie się pienić (ale wydaje mi się to zbędne) dla lepszego efektu można zawinąć pofarbowane włosy w foliową siatkę by nastąpiła lepsza koloryzacja. Farbę należy trzymać ok 30 minut by dobrze się wchłonęła. Moją radą jest użycie rękawiczek chirurgicznych podczas farbowania, inaczej bardzo ciężko domyć ręce. Następnie dokładnie spłukać i wysuszyć włosy. 
Po licznych farbowaniach włosy mogą być w złej kondycji, dlatego polecam nakładać dużo odżywek po każdym myciu głowy, to będzie zapobiegać łamaniu i rozdwajaniu się końcówek.
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to zapraszam, chętnie udzielę odpowiedzi (:

translation of the text will be later, I promise (:

You Might Also Like

0 komentarze

INSTAGRAM